Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. Horečka páteční noci

 Jak již bylo mnohokrát řečeno, tato horečka byla ve znamení změn. Změnilo se místo konání a s tím šly ruku v ruce další, nevyhnutelné, změny.

Prostor v restauraci "U Kaštanu" je rozdělen na 3 části. Salonek, přestavěný na hlavní sál, byl vyhrazen pro kapelu FONTANELA a tanečníky. I přes to, že zde nebyly žádné stoly pro hosty, byl parket přeci jenom trošičku stísněnější než jsme zvyklí. Nepřítomnost sedících hostů v tanečním prostoru ale byla velkým přínosem a přispěla k vyššímu komfortu tanečníků i sedících. Příčky mezi tanečním prostorem a zbytkem restaurace se stoly pro hosty sice trochu snižovaly slyšitelnost a srozumitelnost hudby, podle většiny hostů, to ale bylo spíše ku prospěchu, protože to usnadňovalo komunikaci. Velmi příjemnou změnou bylo výrazné posílení obsluhy a sortimentu oproti standartu z kulturního domu.

Pořadatelé si byli vědomi několika malých nedostatků, které zde nebudu dlouze rozepisovat, ale dovoluji si poznamenat, že byly zaznamenány. Prosím přičtěte je na vrub těm velkým změnám.

Celkově byla tato Horečka, po delší řádě večerů, pomalu, ale jistě "zapadajících" do starých vyjetých kolejí, velkou, obrovskou, příjemnou smrští nových podnětů. O tom svědčí obnovený a nebývale zvýšený zájem lidí, který vysoko předčil kapacitu sálu. Velmi se tak na těchto řádkách jménem pořadatelů omlouvám všem zájemcům o vstupenky, na které se nedostalo. Opravdu nezbylo ani jediné volné místečko. A těch, co se na ně nedostalo, by byl ještě jeden plný sál.

A teď už dost všeho okolo, pojďte si přečíst, co se to tam vlastně všechno dělo. Po obvyklém úvodním projevu nastoupila na pódium nová kapela. Ta se po první, ne příliš výrazné sérii, báječně uvedla a sklidila obrovský úspěch. Taneční parket byl plný a pro ty, kterým nestačila živá hudba, hrála v přestávkách dobře vybraná reprodukovaná hudba. V průběhu přestávek tak v žádném případě nevázla zábava.

S přísunem jídla a pití pro znavené tanečníky tentokrát nebyl jediný problém. Velký dík patří kuchyni, která fungovala až do půlnoci, a obsluze, která chvílemi budila dojem, že využívá ke svému pohybu, tryskového pohonu. Jinak se rychlost jejich přesunů mezi barem a stoly vysvětlit nedá.

Tombola tentokrát zmizela ještě rychleji než obvykle, motivací jistě byly i velice pěkné a hodnotné ceny. Díky možnosti využítí venkovního prostoru obstarala netaneční zábavu skutečná ohňová show. Pro tanečníky byla uspořádána taneční soutež. Po vyhlášení vítěze již následovala volná taneční a jiná zábava, která skončila až v brzkých ranních hodinách.

Věřím, že jste si 16. Horečku páteční noci užili, a těším se na shledanou příště!!!

 

FOTOGALERIE ZDE