Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. Horečka páteční noci

 

První Horečka roku 2010 proběhla o letošních Velikonocích. I přes to byl sál plně obsazen, a o zábavu tak nebyla nouze.

Večer byl zahájen nesmrtelnou písní THRILLER od M.J., český překlad úvodních mluvených slov zazněl i v krátkém úvodním přivítání. To již tradičně pronesl Jiří Vávra.

Po krátké odmlce na Horečce opět hrála kapela MAXA-BAND, která si tak poprvé vyzkoušela prostředí restaurace "U Kaštanu" na Včelné. To, spolu s báječným publikem, které se roztančilo již při prvních tónech, vytvořilo skvělou atmosféru, kterou si všichni užívali až do rána. Kapela odehrála poslední skladbu v půl třetí ráno.

V průběhu večera opět bezchybně zafungoval personál restaurace, který obzvláště objednávky na svlažení hrdla vyřizoval rekordním tempem. Mnoho hostů také ocenilo kuchyni restaurace.

Tombola (už je to trošku klišé) byla vyprodaná opět o něco rychleji než minule. Několik lístků rozhodně chybělo. Velkým tahákem byly především velmi hodnotné ceny, které se sešly.

Večerní program obstaraly velice dobré břišní tanečnice z taneční školy SAMYAH, které uchvátily většinu publika. V soutěží šlo tentokrát o co nejrychlejší zkonzumování jablka. Háčkem bylo, že celé se to muselo odehrávat v páru při tanci a bez použití rukou.  To proběhlo za vydatného povzbuzování publika a smíchu všech zúčastněných. Všem účastníkům patří velký dík za jejich obrovské nasazení.

Pro všechny, kteří se neměli možnost zúčastnit, nebo si chtějí 17. Horečku páteční noci připomenout, je tady FOTOGALERIE.

 

© Martina Vaňkátová